• SERWIS I SPRZEDAŻ
  KOMPUTERÓW

  Zajmujemy się serwisowaniem sprzętu komputerowego oraz sieciowego jak i jego sprzedażą. Wieloletnia obecność na rynku potwirdza naszą rzetelność.

   

   

  slider3
 • SYSTEMY ALARMOWE
  MONITORING

  Zadbaj o bezpieczenstwo swoje i swojego mienia. Oferujemy systemy monitoringu oraz systemów alarmowych. Usługi te są zarówno dla przedsiębiorstw jak i osób prywatnych.

   

   

  slider2
 • ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA
  DLA BIZNESU

  Od wielu lat świadczymy szeroką gamę usług informatycznych dla przedsiębiorców na arenie lokalnej i ogólnopolskiej. Duże doświadczenie pozawala oferować usługi wysokiej jakości.

   

   

  slider1

Sieci światłowodowe

NSOLVE

Posiadamy sprzęt i doświadczenie, aby wykonać dla Państwa sieci w oparciu o obecnie najszybsze medium – światłowód. Ofertę kierujemy w szczególności do zakładów produkcyjnych gdzie zachodzi potrzeba rozbudowy lub modernizacji sieci, a rozwiązania oparte o kable miedziane lub połączenia radiowe nie wchodzą w grę. Usługi wykonujemy kompleksowo począwszy od ułożenia, zakopania lub zaciągnięcia kabli, ich zakończenia oraz montażu i konfiguracji urządzeń aktywnych. Nie stosujemy półśrodków w postaci spawów mechanicznych lub puszek elektrycznych zamiast przełącznic. Dzięki współpracy z Orange możemy wykorzystywać dostępną kanalizację kablową, a dzięki rozbudowanej własnej sieci możemy również wydzierżawić odcinki własnych kabli. Powoduje to, że możemy zaproponować Państwu usługi ciężko dostępne i drogie jak łączenie rozproszonych oddziałów firmy, systemów monitoringu itp. bez ponoszenia ogromnych nakładów.