• SERWIS I SPRZEDAŻ
  KOMPUTERÓW

  Zajmujemy się serwisowaniem sprzętu komputerowego oraz sieciowego jak i jego sprzedażą. Wieloletnia obecność na rynku potwirdza naszą rzetelność.

   

   

  slider3
 • SYSTEMY ALARMOWE
  MONITORING

  Zadbaj o bezpieczenstwo swoje i swojego mienia. Oferujemy systemy monitoringu oraz systemów alarmowych. Usługi te są zarówno dla przedsiębiorstw jak i osób prywatnych.

   

   

  slider2
 • ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA
  DLA BIZNESU

  Od wielu lat świadczymy szeroką gamę usług informatycznych dla przedsiębiorców na arenie lokalnej i ogólnopolskiej. Duże doświadczenie pozawala oferować usługi wysokiej jakości.

   

   

  slider1

OFERTA

Sieci kablowe i bezprzewodowe

Zajmujemy się planowaniem, doradztwem i wykonaniem sieci budynkowych, biurowych, zakładowych oraz domowych. Budujemy sieci kablowe, bezprzewodowe, mieszane, wyposażone w hotspoty, zarówno takie, w których pracuje kilka komputerów po takie oparte na wielu punktach dystrybucyjych. Nasze doświadczenie oraz wykonane projekty powodują, że każdą instalację zaplanujemy pod kątem klienta i dostosujemy ją do jego indywidualnych potrzeb. Nie tylko zrealizujemy wymagania zgodnie ze sztuką i z zastosowaniem dobrych materiałów oraz sprzętu, ale także doradzimy tak, aby sieć spełniała bieżące oczekiwania oraz była skalowalna na przyszłość. Stosujemy tylko sprawdzony sprzęt i nigdy nie idziemy na skróty.